Uitslagen vorige veldwedstrijden
24/04/2024 | U13 TOPLEAGUE A | VOBAKO U13 A | 14-2 | HMKC U13 A |
26/04/2024 | U19 AFD 2B | RKC U19 A | 5-0 | HMKC U19 B |
28/04/2024 | U13 AFD 2D | HMKC U13 B | 4-13 | RIJKO U13 B |
28/04/2024 | U13 TOPLEAGUE A | HMKC U13 A | 3-8 | RIJKO U13 A |
27/04/2024 | U15 AFD 2C | RKC U15 A | 5-0 | HMKC U15 A |
28/04/2024 | HOOFDKLASSE 2B EINDRONDE | ASKC B | 9-7 | HMKC B |
28/04/2024 | HOOFDKLASSE 2A EINDRONDE | ASKC A | 15-14 | HMKC A |
28/04/2024 | 1STE GEW E | HMKC 2 | 16-8 | HOEVENEN 2 |
28/04/2024 | U19 PROMOLEAGUE B | KWIK U19 B | 5-0 | HMKC U19 A |
28/04/2024 | CHALLENGE A REEKS 2 | FLORIANT U11 A | 3-4 | HMKC U11 A |
28/04/2024 | 1STE GEW F | HMKC 3 | 5-0 | BGW 4 |
20/04/2024 | CHALLENGE A REEKS 2 | HMKC U11 A | 10-6 | BOECK U11 A |
21/04/2024 | U15 AFD 2C | KAPELLEN U15 A | 3-9 | HMKC U15 A |
21/04/2024 | 1STE GEW F | RI4A/D 2 | 7-18 | HMKC 3 |
21/04/2024 | U19 PROMOLEAGUE B | TEMSE U19 B | 5-0 | HMKC U19 A |
21/04/2024 | HOOFDKLASSE 2B EINDRONDE | HMKC B | 11-8 | ASKC B |
21/04/2024 | HOOFDKLASSE 2A EINDRONDE | HMKC A | 19-9 | ASKC A |
13/04/2024 | 1STE GEW E | HMKC 2 | 17-10 | PUTSE 4 |
13/04/2024 | U13 AFD 2D | HMKC U13 B | 11-8 | NEERL U13 B |
13/04/2024 | U13 TOPLEAGUE A | HMKC U13 A | 9-9 | FLORIANT U13 A |
13/04/2024 | U19 AFD 2B | VOBAKO U19 B | 14-9 | HMKC U19 B |
14/04/2024 | U19 PROMOLEAGUE B | KCBJ U19 A | 17-20 | HMKC U19 A |
14/04/2024 | HOOFDKLASSE 2AB | ANTHOS B | 15-16 | HMKC B |
14/04/2024 | 1STE GEW F | HMKC 3 | 5-0 | GANDA 3 |
14/04/2024 | HOOFDKLASSE 2AA | ANTHOS A | 13-25 | HMKC A |
17/04/2024 | U15 AFD 2C | ASKC U15 B | 9-6 | HMKC U15 A |
27/03/2024 | U13 AFD 2D | RIJKO U13 B | 4-5 | HMKC U13 B |
27/03/2024 | U13 TOPLEAGUE A | RIJKO U13 A | 7-1 | HMKC U13 A |
23/03/2024 | CHALLENGE A REEKS 2 | HMKC U11 A | 9-5 | FLORIANT U11 A |
23/03/2024 | U15 AFD 2C | HMKC U15 A | 5-5 | RKC U15 A |
23/03/2024 | U19 AFD 2B | HMKC U19 B | 14-8 | RKC U19 A |
23/03/2024 | 1STE GEW F | TEMSE 3 | 13-15 | HMKC 3 |
23/03/2024 | HOOFDKLASSE 2AA | AALST A | 17-15 | HMKC A |
23/03/2024 | HOOFDKLASSE 2AB | AGO AALST B | 8-13 | HMKC B |
24/03/2024 | 1STE GEW E | APPELS 2 | 9-8 | HMKC 2 |
20/10/2023 | 1STE GEW F | GANDA 3 | 9-13 | HMKC 3 |
21/10/2023 | U19 AFD 1A | HMKC U19 A | 8-19 | KWIK U19 B |
21/10/2023 | U19 AFD 1B | VW U19 B | 14-5 | HMKC U19 B |
21/10/2023 | U15 AFD 2B | HMKC U15 A | 5-5 | VOBAKO U15 C |
21/10/2023 | U13 AFD 2C | TEMSE U13 B | 6-6 | HMKC U13 B |
22/10/2023 | 1STE GEW F | HMKC 3 | 29-15 | KCOV A |
22/10/2023 | U13 AFD 1C | LEUVEN U13 A | 2-1 | HMKC U13 A |
22/10/2023 | HOOFDKLASSE 2AA | HMKC A | 20-16 | VOBAKO 2 A |
22/10/2023 | HOOFDKLASSE 2AB | HMKC B | 14-12 | VOBAKO 2 B |
11/10/2023 | 1/4 finale U13 BvB | LEUVEN U13 A | 11-2 | HMKC U13 A |
14/10/2023 | U19 AFD 1B | HMKC U19 B | 5-0 | KCBJ U19 B |
14/10/2023 | U13 AFD 1C | HMKC U13 A | 8-4 | BGW U13 A |
14/10/2023 | U13 AFD 2C | HMKC U13 B | 5-3 | ASKC U13 B |
14/10/2023 | CHALLENGE B REEKS 1 | HMKC U11 A | 9-1 | PUTSE U11 A |
15/10/2023 | 1STE GEW E | ATBS 2 | 9-13 | HMKC 2 |
15/10/2023 | 1STE GEW F | ATBS 3 | 9-19 | HMKC 3 |
15/10/2023 | U19 AFD 1A | KCBJ U19 A | 3-4 | HMKC U19 A |
15/10/2023 | U15 AFD 2B | FLORIANT U15 B | 6-7 | HMKC U15 A |
15/10/2023 | HOOFDKLASSE 2AA | HMKC A | 32-12 | JOKI A |
15/10/2023 | HOOFDKLASSE 2AB | HMKC B | 14-13 | JOKI B |
04/10/2023 | 1/8 finale U19 BvB | HMKC U19 A | 5-17 | LEUVEN U19 A |
06/10/2023 | U19 AFD 1B | RKC U19 A | 5-7 | HMKC U19 B |
07/10/2023 | U19 AFD 1A | HMKC U19 A | 10-30 | VOBAKO U19 A |
07/10/2023 | U19 AFD 1B | HMKC U19 B | 9-8 | BOE/VR U19 A |
07/10/2023 | U15 AFD 2B | HMKC U15 A | 5-7 | CATBA U15 A |
07/10/2023 | U13 AFD 1C | HMKC U13 A | 8-4 | HOEVENEN U13 A |
07/10/2023 | U13 AFD 2C | HMKC U13 B | 4-5 | FLORIANT U13 B |
07/10/2023 | CHALLENGE B REEKS 1 | HMKC U11 A | 7-3 | RIJKO WIT U11 A |
08/10/2023 | 1STE GEW E | HMKC 2 | 22-15 | ASKC 5 |
08/10/2023 | 1STE GEW F | HMKC 3 | 24-4 | JOKI 2 |
08/10/2023 | HOOFDKLASSE 2AA | HOEVENEN A | 13-20 | HMKC A |
08/10/2023 | HOOFDKLASSE 2AB | HOEVENEN B | 16-18 | HMKC B |
30/09/2023 | U19 AFD 1A | VW U19 A | 28-8 | HMKC U19 A |
30/09/2023 | U13 AFD 1C | HMKC U13 A | 4-2 | VOBAKO U13 B |
30/09/2023 | CHALLENGE B REEKS 1 | ASKC ROOD U11 A | 3-7 | HMKC U11 A |
01/10/2023 | 1STE GEW E | HOEVENEN 2 | 9-10 | HMKC 2 |
01/10/2023 | 1STE GEW F | BGW 4 | 6-20 | HMKC 3 |
01/10/2023 | U15 AFD 2B | LEUVEN U15 B | 1-6 | HMKC U15 A |
01/10/2023 | U13 AFD 2C | KCBJ U13 A | 8-7 | HMKC U13 B |
01/10/2023 | HOOFDKLASSE 2AA | HMKC A | 29-12 | ANTHOS A |
01/10/2023 | HOOFDKLASSE 2AB | HMKC B | 19-5 | ANTHOS B |
20/09/2023 | U15 AFD 2B | KCBJ U15 A | 8-4 | HMKC U15 A |
20/09/2023 | 1/8 finale U11 B.v.B. | LEUVEN GROEN U11 A | 5-0 | HMKC U11 A |
20/09/2023 | 1/8 finale U13 B.v.B. | SIKOPI U13 A | 5-9 | HMKC U13 A |
23/09/2023 | U15 AFD 2B | HMKC U15 A | 6-14 | ASKC U15 C |
23/09/2023 | U13 AFD 1C | VW U13 A | 2-9 | HMKC U13 A |
23/09/2023 | U13 AFD 2C | HMKC U13 B | 9-2 | VW U13 B |
23/09/2023 | CHALLENGE B REEKS 1 | RI4A/D U11 A | 3-9 | HMKC U11 A |
24/09/2023 | U19 AFD 1A | HMKC U19 A | 11-30 | SPA/NDN U19 A |
24/09/2023 | 1STE GEW E | HMKC 2 | 5-0 | MEEUWEN 4 |
24/09/2023 | 1STE GEW F | HMKC 3 | 19-9 | RI4A/D 2 |
24/09/2023 | HOOFDKLASSE 2AA | HMKC A | 17-12 | AGO AALST A |
24/09/2023 | HOOFDKLASSE 2AB | HMKC B | 17-22 | AGO AALST B |
16/09/2023 | U19 AFD 1B | HMKC U19 B | 9-11 | VW U19 B |
16/09/2023 | U13 AFD 1C | HMKC U13 A | 1-7 | LEUVEN U13 A |
16/09/2023 | U13 AFD 2C | HMKC U13 B | 5-3 | TEMSE U13 B |
16/09/2023 | U19 AFD 1A | TEMSE U19 B | 21-6 | HMKC U19 A |
16/09/2023 | HOOFDKLASSE 2AA | VOBAKO 2 A | 12-18 | HMKC A |
16/09/2023 | HOOFDKLASSE 2AB | VOBAKO 2 B | 8-7 | HMKC B |
16/09/2023 | CHALLENGE B REEKS 1 | HMKC U11 A | 13-2 | BOECK U11 A |
17/09/2023 | 1STE GEW E | PUTSE 4 | 10-16 | HMKC 2 |
08/09/2023 | 1/16 finale B.v.B. | HMKC A (+6) | 12-41 | VW A |
09/09/2023 | U19 AFD 1A | HMKC U19 A | 12-26 | BGW U19 A |
09/09/2023 | U15 AFD 2B | HMKC U15 A | 7-3 | RIJKO U15 B |
09/09/2023 | U13 AFD 1C | BGW U13 A | 2-4 | HMKC U13 A |
09/09/2023 | U13 AFD 2C | ASKC U13 B | 4-5 | HMKC U13 B |
09/09/2023 | CHALLENGE B REEKS 1 | PUTSE U11 A | 3-10 | HMKC U11 A |
10/09/2023 | 1STE GEW E | HMKC 2 | 22-11 | APPELS 2 |
10/09/2023 | 1STE GEW F | HMKC 3 | 21-7 | TEMSE 3 |
10/09/2023 | U19 AFD 1B | KCBJ U19 B | 4-4 | HMKC U19 B |
10/09/2023 | HOOFDKLASSE 2AA | JOKI A | 12-31 | HMKC A |
10/09/2023 | HOOFDKLASSE 2AB | JOKI B | 9-19 | HMKC B |
13/09/2023 | 1/16 finale U15 B.v.B. | HMKC U15 A | 0-5 | KCBJ U15 A |
02/09/2023 | 1STE GEW F | KCOV A | 18-19 | HMKC 3 |
02/09/2023 | U15 AFD 2B | VOBAKO U15 C | 4-3 | HMKC U15 A |
02/09/2023 | U13 AFD 1C | HOEVENEN U13 A | 1-2 | HMKC U13 A |
02/09/2023 | CHALLENGE B REEKS 1 | RIJKO WIT U11 A | 0-9 | HMKC U11 A |
03/09/2023 | 1STE GEW E | LUBKO A | 7-20 | HMKC 2 |
03/09/2023 | U19 AFD 1B | KWIK U19 B | 25-9 | HMKC U19 A |
03/09/2023 | U19 AFD 1A | BOE/VR U19 A | 9-8 | HMKC U19 B |
03/09/2023 | U13 AFD 2C | FLORIANT U13 B | 4-2 | HMKC U13 B |
03/09/2023 | HOOFDKLASSE 2AA | HMKC A | 23-18 | HOEVENEN A |
03/09/2023 | HOOFDKLASSE 2AB | HMKC B | 7-8 | HOEVENEN B |